Przeskocz do treści

Bez wiary syn by tego nie udźwignął, mówi ojciec Andrzeja Dudy w miesięczniku WPIS

andrzejdudawpisDo sprzedaży wchodzi dziś najnowszy numer miesięcznika „Wpis. Wiara, Patriotyzm i Sztuka”, który aż kipi od niesamowicie ciekawych tematów.

W klimat wydania wprowadza nas abp Józef Michalik, który w bardzo ważnych słowach zwraca uwagę na to, że w życiu publicznym należy zauważyć polityków odważnych i uczciwych. O dzisiejszych dniach mówi: „Jest to czas próby, w który musi wejść Kościół, a polski w szczególności”. I dalej: „Polska jest dziś chora, bo milcząc wobec zła, utraciła wolę życia. Jako naród dziś wymieramy. Ojczyzna jest chora, bo chore są elity i chory jest cały naród”.

Następnie nasi Czytelnicy mają okazję przeczytać rozmowę z prof. Janem Dudą, ojcem kandydata na prezydenta RP Andrzeja Dudy. To niezwykła możliwość, aby poznać poglądy ojca Andrzeja, który z pełnym przekonaniem i pokorą mówi: „To Pan Bóg pokazuje, gdzie kto ma iść, bo to On rozdaje talenty”. Dowiemy się także, w jaki sposób prof. Duda razem z żoną wychowywał syna i dlaczego już jako dziecko Andrzej uczestniczył w dyskusjach, w których się zastanawiał, dlaczego Kościół jest srogi w zasadach, ale łaskawy wobec grzeszników. Cały artykuł jest uzupełniony o piękne zdjęcia rodzinne. Ktokolwiek chce lepiej poznać Andrzeja Dudę, musi przeczytać tę rozmowę.

Po tym możemy przeczytać arcyciekawą rozmowę Leszka Sosnowskiego z Januszem Szewczakiem, głównym ekonomistą SKOK. W niej Szewczak, jeden z najtęższych polskich umysłów w dziedzinie gospodarki, dowodzi, że projekty gospodarcze Andrzeja Dudy są bardzo łatwe do sfinansowania. Co więcej, niesamowicie ożywią rynek i wpłyną pozytywnie na koniunkturę. Szewczak bardzo konkretnie w oparciu o autentyczne dane wylicza, jak bardzo program gospodarczy Andrzeja Dudy uzdrowi polskie finanse i portfel każdego obywatela.

Więcej informacji o najnowszym numerze WPiS-u odnajdą Państwo na stronie:
http://www.bialykruk.pl/wydarzenie/bez-wiary-syn-by-tego-nie-udzwignal-mowi-ojciec-andrzeja-dudy-w-miesieczniku-wpis/555ae9694d3f7b50137b23c6