Przeskocz do treści

Liga Europy, 16 lutego 2012 – Wisła Kraków – Standard Liege 1:1

miroslawborutaMirosław Boruta

Liga Europy. Wisła – Standard 1:1. W 88 minucie Maor Melikson dośrodkowywał z rzutu wolnego w pole karne, a w nim znalazł się Cwetan Genkow. Brawa dla Wisły, która od 27. minuty grała w dziesiątkę, a mimo to, zdołała doprowadzić do wyrównania.

oprawa120216„Biała Gwiazda” ratuje remis w ostatnich minutach, a jej kibice przygotowują piękną oprawę. Na zdjęciu widać hasło „Nie trzeba być faszystą, by dbać o Ziemię Ojczystą!”. Jak pisze nasz korepondent: „na dodatek tuż przed meczem wpadła ochrona i potargała piękny transparent, bardzo ładnie wykonany… wydaje mi się że wystarczy jedno słowo a raczej hasło "Precz z komuną!" 😉 Parszywcy z PZPN i innych podobnych tłumią radość życia i wolność słowa...