Przeskocz do treści

Nowosądecka policja będzie zeznawać przeciwko Polskim Patriotom

elzbietaserafinElżbieta Serafin

W najbliższy piątek 17 kwietnia 2015 roku o godzinie 10.00 odbędzie się kolejna rozprawa skierowana przez nowosądeckich policjantów przeciwko Polskim Patriotom, którzy doprowadzili do usunięcia z Nowego Sącza sowieckiego symbolu zniewolenia Polskiego Narodu postawionego przez okupacyjne władze sowieckie. Już na poprzedniej rozprawie, która odbyła się 19 marca przedstawiciel policji odczytał nasze winy. Wygląda na to, że Polscy Patrioci, poważni ludzie, którzy dostali zgodę na manifestację od władz miasta Nowego Sącza, a zostali tam brutalnie potraktowani przez policję - przyjechali do Nowego Sącza, by zaatakować to spokojne miasto i jego funkcjonariuszy śpiewem polskich pieśni patriotycznych, czytaniem patriotycznych polskich wierszy („Czerwona Zaraza” – napisany przez Józefa Szczepańskiego „Ziutka” zamordowanego przez Niemców podczas Powstania Warszawskiego), krzykiem i używaniem nieprzyzwoitych słów. Policjanci nie próżnują w tym mieście, bo wciąż przygotowują na uczestników pokojowej manifestacji z 27 września 2014 roku coraz bardziej wymyślnie komponowane zarzuty, blokują również drogi, by uniemożliwić nam przemieszczanie się po tym spokojnym mieście. Podczas rozprawy –która odbyła się 19 marca obwinieni, a także przedstawiciele organizacji kombatanckich i niepodległościowych (m.in. obecny na rozprawie Janusz Kamocki – obserwator z ramienia Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej) tłumaczyli bezsens absurdalnych działań nowosądeckiej policji oraz innych organów czy urzędów, wymierzonych przeciwko Polakom, którzy wystąpili w obronie dobrego imienia Polski.

Prosimy Państwa o wsparcie Polskiej Sprawy!

Rozprawa odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku o godzinie 10.00 W Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu II Wydział Karny, ul. Strzelecka 1a sala 2-02.

Więcej informacji na temat tego co się już wydarzyło w Nowym Sączu (teksty, zdjęcia, filmy p. Marka Czapli) znajdziecie Państwo na:
https://www.krakowniezalezny.pl/tag/nowy-sacz
oraz
http://www.program7.pl/przeciwnicy-bolszewickiego-pomnika-w-nowym-saczu-przed-sadem
http://www.program7.pl/kompromitacja-milicji-w-nowym-saczu