Przeskocz do treści

Teatr Słowa i Tańca JK dziękuje i zaprasza

jadwigaklimkowicz1Jadwiga Klimkowicz

By być lepszym, należy każdego dnia posłuchać krótkiej pieśni,
przeczytać dobry wiersz, zobaczyć wspaniały obraz
i jeśli byłoby to możliwe - wypowiedzieć kilka rozsądnych słów.
Johann Wolfgang von Goethe

Szanowni Państwo,

tsitlogokończąc ten sezon teatralny, pragnę przede wszystkim serdecznie podziękować wspaniałej publiczności, która tak wiernie wspiera nas swoją obecnością podczas wszelkiego rodzaju spotkań artystycznych. Dziękuję też wszystkim tym którzy zechcieli ze mną współpracować, dziękuję wspaniałym artystom, Marcie Grabysz, Ewie Ryks, Urszuli Kiebzak, Elżbiecie Marchewce, Piotrowi Piesze, Tadeuszowi Łomnickiemu, Dariuszowi Pacakowi, Grzegorzowi Lenartowi wraz z zespołem The Saints oraz Michałowi Kołdrasowi. Dziękuję wszystkim młodym tancerzom z którymi miałam przyjemność pracować, także swoim uczniom. Dziękuję wszystkim tym którzy wspierają Teatr Słowa i Tańca. Dziękuję Pani Stanisławie Hnatowicz za jej wspaniałą postawę wobec artystów, za jej wielkie artystyczne serce! Mirosławowi Borucie za patronat nad naszymi wydarzeniami.

przyjacieletsitDziękuję kompozytorowi Markowi Wilczyńskiemu za przedstawienie filmu Missa Cracoviensis, który zawiera unikalne zdjęcia z pierwszej wizyty Papieża Polaka w Polsce, głównie z Krakowa, muzyka nagrana przez kompozytora z małym zespołem i z udziałem Józefa Brody, reżyseria Jerzy Jogalla. Film został przedstawiony w sześćdziesięciu krajach i jest jednym z pierwszych, o ile nie pierwszym filmem o Papieżu Janie Pawle II. Dziękuję Dyrekcji Teatru im. Juliusza Słowackiego oraz Muzeum Historycznemu Miasta Krakowa. Dziękuję za wspaniały prawdziwie polski chleb z piekarni ''Mojego Taty". Życzę wszystkim wspaniałego wypoczynku i zapraszam ponownie we wrześniu. A w Salonie Audialnia czekają na nas między innymi ciekawe spotkania ze wspaniałymi twórcami kultury, poznamy historię tańca, wspaniałych poetów, wykładowców w tym również uczelni zagranicznych, historię makijażu oraz stroju, którą zaprezentuje nam Francuska Szkoła Wizażu - stylizacji & Charakteryzacji.

Zatem przez ten wspaniały wolny czas niech pozostanie z nami motto z filmu który polecam poniżej. Niech pozostanie też z nami pamięć nie tylko o chłopcu którego przedstawiłam w filmie ale i o wspaniałych młodych Polakach którzy oddali życie w walce z niemieckim i rosyjskim najeźdźcą.

Zapraszam ponownie po wakacjach a "na teraz" polecam linki do naszych produkcji 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=rVJ5NjY9bd0
http://www.youblisher.com/p/826657-Teatr-Slowa-i-Tanca-ksiazka
http://www.youblisher.com/p/847306-Jadwiga-Klimkowicz-Teatr-Slowa-i-Tanca-03-2014
http://www.youblisher.com/p/1038574-Jadwiga-Klimkowicz-Teatr-Slowa-i-Tanca-04-2014