Przeskocz do treści

Uwaga! Euro = drożyzna! Kolejna odsłona kampanii Andrzeja Dudy. Kandydat PiS ostrzega przed obietnicami Komorowskiego

wpolityceplZespół wPolityce.pl / mall

Po otwarciu BronkoMarketu i zakupach na Słowacji, sztab Andrzeja Dudy uruchamia eurokalkulator. Kampania „Komorowski chce wprowadzenia euro” ma pokazać konsekwencje wejścia Polski do eurostrefy.

20150327ad2Nie jesteśmy jeszcze członkiem strefy euro, ale taka jest wola Polski aby tam się znaleźć jak najszybciej — mówił Bronisław Komorowski 7 maja 2013 r. (fot. euroceny.info).

Prawo i Sprawiedliwość ostrzegają o konsekwencjach wprowadzenia Polski do strefy euro. Już wczoraj Andrzej Duda udowodnił na Słowacji, że na drobnych, codziennych zakupach ceny wzrosną niemal o 20 złotych.

20150327ad2bSztab PiS uruchomił stronę internetową euroceny.info, na której zamieścił kalkulator cen artykułów (fot. euroceny.info).

O wzroście cen przekonała się boleśnie Litwa, która przyjęła europejską walutę 1 stycznia 2015 r. Od tamtej pory widać wzmożoną turystykę zakupową do Polski.

Andrzej Duda przekonuje, że wprowadzenie euro jeszcze bardziej pogłębi problemy ekonomiczne, z którymi już dziś boryka się znaczna część Polaków.

Tekst i ilustracje za:
http://wpolityce.pl/polityka/238916-uwaga-euro-drozyzna-kolejna-odslona-kampanii-andrzeja-dudy-kandydat-pis-ostrzega-przed-obietnicami-komorowskiego