Przeskocz do treści

Ważne słowa ojca Andrzeja Dudy: Mój syn nie musi słuchać Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ od wielu lat przyświecają im te same wartości

wpolityceplZespół wPolityce.pl / mmil / „Super Express”

Polska pod rządami Bronisława Komorowskiego jest państwem zacofanym, peryferyjnym. Tylko mój syn daje nadzieję na zmianę – podkreśla prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec Andrzeja Dudy i dodaje: „Mój syn zostanie prezydentem. I nie musi słuchać Jarosława Kaczyńskiego.”

Ta deklaracja prof. Jan Tadeusz Duda dotycząca kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta jest niejako odpowiedzią negatywną kampanię sztabu Bronisława Komorowskiego, która zarzuca Dudzie, że jest jedynie „pionkiem” w rękach prezesa PiS.

20150513ad5Mój syn nie musi słuchać i nie będzie słuchał Jarosława Kaczyńskiego, ponieważ od wielu lat przyświecają im te same piękne wartości. Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński mają program, który jest najlepszy dla Polski. (…) Tylko mój syn daje nadzieję na to, aby w Polsce żyło się lepiej. Mój syn gwarantuje prezydenturę uczciwą, w duchu patriotycznym i z głębokim szacunkiem do ludzi — podkreśla w rozmowie z „Super Expressem” prof. Jan Tadeusz Duda (fot. wPolityce.pl).

Ojciec Andrzeja Dudy analizuje także kampanię swojego syna, zaznaczając że wierzy w jego zwycięstwo w drugiej turze wyborów.

Andrzej bardzo dobrze wypełnia swoją misję, bardzo dużo pracuje, jeździ po Polsce, spotyka się z ludźmi, którzy przyjmują go z wielkim entuzjazmem. Codziennie widzę, jak bardzo Polacy mu kibicują — dodał prof. Duda.

Profesor automatyki i informatyki stosowanej na krakowskiej AGH podkreśla także, że modli się o siłę dla swojego syna na drugą turę wyborów.

Modlimy się, żeby chronił go Pan Bóg i Jan Paweł II — zaznacza prof. Jan Tadeusz Duda.

Tekst i ilustracja:
http://wpolityce.pl/polityka/244309-wazne-slowa-ojca-andrzeja-dudy-moj-syn-nie-musi-sluchac-jaroslawa-kaczynskiego-poniewaz-od-wielu-lat-przyswiecaja-im-te-same-wartosci