Przeskocz do treści

Jak korzystać z wpisów na KN?

krakowniezaleznymk

Ustawienia programu pozwalają na wyświetlenie do dwudziestu pięciu informacji – wiadomości na stronie. Kolejne otworzą się, gdy pod ostatnią z nich odnajdziemy i klikniemy linkę „older posts” (starsze wiadomości).

Wyszukiwanie informacji dostępne jest na kilka sposobów. Najłatwiejszy to wpisanie odpowiedniego nazwiska, słowa, terminu w okienko wyszukiwarki. Znajduje się ono tuż pod barwną panoramą Krakowa, po prawej stronie.

Artykuły z danego działu (a jest ich 12) otworzyć można dzięki zakładkom pod barwną panoramą Krakowa, po prawej stronie: "Będzie w Krakowie"; "English Texts & Videos"; "Interwencje i listy"; "Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy"; "Kraków Polska Świat"; "Kronika wydarzeń"; "Ludzie i kultura"; "Nauka i oświata"; "Podróże bliskie i dalekie"; "Polacy Zagranicą"; "Polityka jako misja" oraz "Stowarzyszenie imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krakowie".

Można także posłużyć się tagami – oznaczeniami, które znajdują się pod dziesięcioma odnośnikami do najnowszych wpisów, po prawej stronie. Kliknięcie w nazwisko, słowo, termin daje podobne rezultaty jak wpisanie czegokolwiek w okienko wyszukiwarki.

Życzymy miłego, owocnego i udanego korzystania z portalu.

W imieniu zespołu Krakowa Niezależnego – Mirosław Boruta