Przeskocz do treści

Trwa rekrutacja do Katolickiego Gimnazjum Ruchu Światło-Życie

gimnazjumoazowe1Moi Drodzy,

trwa rekrutacja do Katolickiego Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego w Krakowie na Prądniku Czerwonym przy ul. Strzelców 5a. Obecnie są dwie pierwsze klasy liczące każda po 20 uczniów. Na nowy rok szkolny planujemy kolejne dwa odziały każdy maksymalnie po 26 uczniów. Serdecznie zapraszamy do Gimnazjum oazowego kandydatów na uczniów ale także na nauczycieli. Ciągle chcemy doskonalić formę i wizerunek naszej szkoły.

bialykruklogoZależy nam na wychowaniu rodzin chrześcijańskich w duchu wiary katolickiej i patriotyzmie. Ruch Światło-Życie rozeznając obecną sytuację moralną i społeczną w Polsce wychodzi temu naprzeciw w konkretny sposób.

Warto zaznaczyć, że patronat honorowy nad naszą szkołą zgodzili się objąć: pan Adam Bujak - słynny fotografik oraz Wydawnictwo "Biały Kruk".

gimnazjumoazowe4Do tej pory wyremontowaliśmy jedno piętro budynku. Potrzebujemy nadal wsparcia finansowego na remont kolejnego piętra i wyposażenia sal lekcyjnych. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą wpłatę na konto organu prowadzącego szkołę. Zależy nam bardzo na dobru młodzieży i rodziców w dobie pomieszania wartości. Dla osób, parafii, zgromadzeń zakonnych, stowarzyszeń, bractw, które zechcą wesprzeć to dzieło podajemy konto: 84 1060 0076 0000 3280 0004 0146 z dopiskiem: "Na cele statutowe Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej - Gimnazjum".

Trwając w radości paschalnej otaczam Was modlitwą i też o nią gorąco proszę.

Ksiądz Mariusz Susek