Przeskocz do treści

11 marca (środa), 17:00 – Dzień Otwarty Krakowskiego Gimnazjum Oazowego na Prądniku Czerwonym

Moi Drodzy,

gimnazjumoazowe1od 1 września 2014 roku pełni misję edukacyjno-wychowawczą oraz ewangelizacyjną pierwsze w Polsce Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego, które znajduje się w Krakowie na Prądniku Czerwonym przy ul. Strzelców 5a. Dokładamy wszelkich starań, aby była to szkoła z wartościami katolickimi w praktyce a nie tylko w nazwie. Nauczyciele i cała diakonia szkolna jest wspólnotą, która dba o regularną formację duchową. Mamy dni skupienia dla uczniów, rodziców i nauczycieli, codzienną modlitwę (Namiot Spotkania) rano o godz. 8.00, w południe Anioł Pański, w piątki Mszę świętą szkolną a obecnie codzienne ćwiczenia wielkopostne w formie osobistego dzienniczka duchowego. Posiadamy też wiele innych form rozwoju osobowości jak na przykład zajęcia języka migowego czy warsztaty nowej kultury. Pełna oferta naszej szkoły znajduje się na stronie www.gimnazjum.oazowe.pl.

gimnazjumoazowe411 marca br. (środa) o godz. 17.00 odbędzie się dzień otwarty naszej szkoły, na który serdecznie zapraszamy zwłaszcza uczniów klas VI z rodzicami. Zaprezentujemy naszą szkołę z wszystkimi jej walorami oraz będzie możliwość rozmowy z dyrekcją, nauczycielami i obecnymi już uczniami dwóch klas pierwszych. Bardzo serdecznie proszę o przesłanie tego maila do wszystkich środowisk, które mogłyby skorzystać z tej bardzo ważnej a może wręcz niezbędnej oferty na dzisiejsze czasy. Polecam się Waszej modlitwie i ofiarności na potrzeby szkoły, która cały czas się tworzy. Przed nami remont całego kolejnego piętra i wyposażenie sal. Można nas wesprzeć formą 1% lub dobrowolną wpłatą. Więcej informacji jest na pierwszej stronie szkoły.

Dziękuję za przeczytanie tej informacji i proszę o życzliwie przekazanie jej dalej. Szczęść Boże, ks. Mariusz Susek, moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie i dyrektor Gimnazjum Oazowego - http://www.gimnazjum.oazowe.pl