Przeskocz do treści

A – A dzięki Państwu zdobyłem w tych wyborach 2.488 głosów!

Szanowni Państwo,

miroslawboruta2014nie ukrywam sympatii nie tylko do Prawa i Sprawiedliwości (do którego należę od maja 2010 roku), do stronnictw Zjednoczonej Prawicy, do młodych ludzi z Ruchu Narodowego czy Nowej Prawicy, do Klubów Gazety Polskiej i Kół Przyjaciół Radia Maryja. Każde łączenie środowisk i szukanie tego co nas łączy uważam za niezbywalne dobro społeczne.

Dzięki Państwu zdobyłem w tych wyborach 2.488 głosów w okręgu Kraków do Sejmiku Województwa Małopolskiego, co daje mi bardzo dobry wynik wśród czynnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Jest to piąty wynik wśród wszystkich szesnastu kandydatów, choć uzyskany z „trudnego”, dziesiątego miejsca 😉

Dlaczego jest bardzo dobry? Nasi znakomici kandydaci, którym serdecznie gratuluję, pp. Jan Tadeusz Duda, Jadwiga Emilewicz i Wojciech Grzeszek reprezentują bowiem w większości „stronnictwa sojusznicze”: Akademicki Klub Obywatelski im. Lecha Kaczyńskiego w Krakowie, Polskę Razem Jarosława Gowina czy Region Małopolska NSZZ „Solidarność”. Warto dodać, że do dwóch z tych organizacji należę także i ja, jako nauczyciel akademicki i związkowiec.

Jednak życie polityczne w Polsce koncentruje się wokół i wewnątrz partii politycznych. Ważne jest, by właśnie teraz pomóc Prawu i Sprawiedliwości przebudowywać Polskę. Właśnie z tej partii uczynić forpocztę cywilizacyjnych i moralnych przemian nas, Polaków. W pół roku przed wyborami Prezydenta Rzeczpospolitej, w rok przed wyborami parlamentarnymi proszę Państwa o mocne wsparcie w tym dziele.

Dziękuję Państwu za zaufanie i powtórzę: „łączyć by wygrywać, wygrywać by łączyć”…
dr Mirosław Boruta, socjolog