Przeskocz do treści

Andrzej Duda stawia w kampanii na swoją rodzinę. Rano spot z żoną, a wieczorem sztab przypomniał przemówienie córki – Kingi – podczas Tweetupu

wpolityceplZespół wPolityce.pl / maf

Sztab Andrzeja Dudy w II turze wyborów konsekwentnie stawia na promocję rodziny kandydata PiS na urząd prezydenta. Do kampanii aktywnie włączyły się zarówno małżonka, jak i córka zwycięzcy pierwszej tury wyborów.

Zaufałam mu 20 lat temu i nigdy się na nim nie zawiodłam. Gdy Andrzej obiecuje godne życie w bezpiecznej Polsce, to nie jest to pusta obietnica, on ją na pewno spełni — mówiła Kornhauser-Duda.

Sztabowcy po południu przypomnieli z kolei przemówienie Kingi Dudy, córki kandydata, podczas kończącego pierwszy etap kampanii Tweetupu w ogrodach Domu Polonii w Warszawie. 20-latka mówiła wówczas, że choć jej znajomi w większości nie głosują na PiS, to wierzy, że jej ojciec wygra te wybory (fot. Andrzej Duda na Facebooku).

Współczesna Polska to nie jest do końca Polska moich marzeń. Żeby to zmienić, musimy postawić na ludzi, którzy mają wizję — mówiła Kinga Duda.

Na profilu kandydata pojawił się film z tego wydarzenia.

Tekst i ilustracja:
http://wpolityce.pl/polityka/244247-andrzej-duda-stawia-w-kampanii-na-swoja-rodzine-rano-spot-z-zona-a-wieczorem-sztab-przypomnial-przemowienie-corki-kingi-podczas-tweetupu-wideo


• https://www.youtube.com/watch?v=BtWoDj14Dhw