Przeskocz do treści

Czas zresocjalizować renegatów!

Anna Dąbrowska*

Krajowa Rada Sądownicza, KOD, PO – donosy, kłamstwa, prowokacje, nikczemności i podłości. A my co? Nic się nie stało, Polacy! Nic się nie stało? Stało się!

Zawsze byliśmy dumnym narodem. Nigdy nie daliśmy się zdeprawować. W najtrudniejszych momentach historii obroniliśmy się dzięki wyznawanym przez wieki wartościom i wierności zawołaniu: Bóg, Honor, Ojczyzna! Naszymi przodkami byli: Kościuszko, Pułaski, Bem, św. Maksymilian, bł. ks. Popiełuszko czy największy z Polaków - św. Jan Paweł II. Nie mieliśmy swojego Filipa Pétain’a i byliśmy jedynym krajem w okupowanej Europie, gdzie za ukrywanie Żyda karano śmiercią.

Czy zatem wrzask ujadającej sfory zaprzedanych lewaków może nas wystraszyć? Czy banda zdemoralizowanych, wypranych z sumienia zaprzańców może zniszczyć obraz dumnej, niezłomnej Polski? Czy ci sami ludzi, którzy mają w swej biografii współpracę z demolującymi kraj politykami, nierozliczonymi ze swą przeszłością, tkwiącymi korzeniami w najczarniejszym dla Polski czasie sowieckiej okupacji, mogą bezkarnie lżyć i poniżać naszą ojczyznę? Nie ma w polskim prawie paragrafu na Polaków liżących łapska ograniczonych urzędników brukselskich, skomlących o naganę i restrykcje dla swego kraju? Jeśli nie ma, czas to naprawić, jeśli jest – natychmiast z niego skorzystać.

20160305adksdNikt, kto się w Polsce urodził i nie zrezygnował z polskiego obywatelstwa, nie ma prawa jej ośmieszać upadlać czy nią poniewierać (fot. Youtube).

Dość!

Możecie sobie spacerować po ulicach polskich miast, wykrzykiwać żałosne hasła, dawać upust frustracji i wściekłości. Tu w kraju wam wolno, ale wara szczekać na Prezydenta czy Premier Najjaśniejszej Rzeczypospolitej przed obcymi!

Nie macie ani honoru, ani wstydu. Najwyższy czas na resocjalizację!

* Autorka jest prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Tekst i ilustracja za: http://warszawskagazeta.pl/felietony/anna-dabrowski/item/3296-czas-zresocjalizowac-renegatow