Przeskocz do treści

Kampania Dudy przyspiesza. Dosłownie – zobacz zjazd narciarski Andrzeja Dudy w technologii GoPro

wpolityceplZespół wPolityce.pl / maf

Tego w wyborczych kampaniach w Polsce jeszcze nie było. Sztab Andrzeja Dudy wykorzystał obecność kandydata PiS w wyborach prezydenckich na narciarskim stoku i nakręcił specjalny film nakręcony specjalną kamerą GoPro stosowaną przez sportowców.

Europoseł PiS miał przyczepioną kamerę do kasku, w którym zjeżdżał ze stoku. Jak widać - strategia ocieplania wizerunku dotarła i do sztabu PiS.


• https://www.youtube.com/watch?v=b4Z_0qaSGEw

20150212adzDuda (fot. PAP/Grzegorz Momot) wziął w czwartek udział w III Memoriale im. Marii Kaczyńskiej, jaki odbył się na stoku Polczakówka w Rabce-Zdroju. Jak odnotowali fotoreporterzy Polskiej Agencji Prasowej, podczas zawodów wypadkowi uległ startujący w zawodach poseł PiS Adam Kwiatkowski. Pierwszej pomocy udzielał mu właśnie Duda.

Memoriał upamiętnia związki z Rabką-Zdrój prezydentowej Marii Kaczyńskiej. Żona prezydenta Lecha Kaczyńskiego uczęszczała do miejscowego Liceum Romera w latach 1958-1961 i zdawała w nim maturę.

Tekst i ilustracja za:
http://wpolityce.pl/polityka/233524-kampania-dudy-przyspiesza-doslownie-zobacz-zjazd-narciarski-andrzeja-dudy-w-technologii-gopro-zdjecia-i-wideo