Przeskocz do treści

Listy. AndrzejDuda.pl – odsłona Wielkanocna

miroslawborutaMirosław Boruta

Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego i doktor nauk prawnych p. Andrzej Duda jest jednym z najbardziej pracowitych polskich posłów w Brukseli i Strasburgu. Perfekcyjnie godzi swoje obowiązki europarlamentarzysty z krajową kampanią wyborczą.

20150204adl4W czwartym numerze listów kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej m.in. pyta o kwestie dla naszego Kraju najważniejsze: "W związku z tym trzeba sobie zadać kilka pytań, a mianowicie – mowa o odrodzeniu przemysłu i reindustrializacji. Co zostało w tej sprawie zrobione od stycznia 2014 roku? Do tej pory pozostaje to w sferze postulatów. Jak mają się do tego kwestie ograniczeń związanych z klimatem? Unia podejmuje zdecydowane kroki w tych sprawach, natomiast nie są podejmowane jak do tej pory żadne działania w kwestii reindustrializacji, budowy nowych miejsc pracy. […] Kiedy wreszcie zobaczymy jakieś rozwiązania legislacyjne dotyczące reindustrializacji? […] Kiedy zobaczymy, panowie przewodniczący, jakiś plan działań Komisji Europejskiej, który zostanie nam zaproponowany? To jest rzecz, która dzisiaj najbardziej mnie interesuje, bo to jest sposób na walkę z bezrobociem, sposób na dalszy rozwój Europy, sposób na wyjście z kryzysu gospodarczego".

W Liście nr 4 otrzymujemy także wybrane sprawozdania przygotowane przez posła do Parlamentu Europejskiego i doktora nauk prawnych p. Andrzeja Dudę w ramach pracy w Komisji Prawnej Parlamentu Europejskiego.

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszych Listów a także do zajrzenia do trzech poprzednich wydań oraz do… rozpowszechniania ich wszelkimi sposobami i wszędzie 😉
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl4.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl3.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl2.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl1.pdf