Przeskocz do treści

Listy. AndrzejDuda.pl – W Parlamencie Europejskim

miroslawborutaMirosław Boruta

Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego i doktor nauk prawnych p. Andrzej Duda jest jednym z najbardziej pracowitych polskich posłów w Brukseli i Strasburgu. Perfekcyjnie godzi swoje obowiązki europarlamentarzysty z krajową kampanią wyborczą.

20150204adl5W piątym numerze listów kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przedstawia się nam jako jeden z filarów polskiej delegacji do Parlamentu Europejskiego a szczególnie grupy parlamentarzystów - Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

W numerze m.in. o pakiecie klimatycznym i jego konsekwencjach dla polskiej gospodarki, roli posłów Obywatelskiej Partii Demokratycznej (ODS) z Republiki Czeskiej w formowaniu się ruchu konserwatywnego na forum Europarlamentu i rozmowa z p. Jadwigą Wiśniewską, również deputowaną do Parlamentu Europejskiego, pracującą w Komisji Ochrony Środowiska Naturalnego. Rozmowa o p. Andrzeju Dudzie, oczywiście 😉

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszych Listów a także do zajrzenia do czterech poprzednich wydań oraz do… rozpowszechniania ich wszelkimi sposobami i wszędzie!
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl5.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl4.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl3.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl2.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl1.pdf