Przeskocz do treści

Małopolska Konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Samorząd 2014

krakowniezaleznymkInformacja własna

Parlamentarzyści, kandydaci na samorządowców, członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości spotkali się (26 października 2014 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego przy Al. 29 Listopada 46 w Krakowie) z p. premierem Jarosławem Kaczyńskim, prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Organizatorem naszego, środowiskowego święta był Małopolski Sztab Wojewódzki Prawa i Sprawiedliwości (ul. Łobzowska 35/4, 31-139 Kraków).

20141026kwJesteśmy w pięknym, historycznym, wielkim mieście - w Krakowie (...) Jesteśmy w mieście szczególnym, w mieście, które powinno odgrywać nie tylko w Polsce, ale w ogóle w tej części Europy rolę specjalną. Powinno i może w jakiejś mierze odgrywa, ale na pewno nie na miarę potencjału, swoich możliwości – mówił dziś w Krakowie Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości. Uroczystego otwarcia konwencji dokonała Beata Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, wraz z Andrzejem Adamczykiem, przedstawicielem Solidarnej Polski Edwardem Siarką oraz prezesem Polski Razem Jarosławem Gowinem.

Autorem zdjęcia jest p. Marcin Hałat (http://www.infoskawina.pl) a fragment relacji podajemy za: http://naszdziennik.pl/polska-kraj/105521,idziemy-po-zwyciestwo.html

Relację filmową nadesłał p. Stefan Budziaszek, dziękujemy 😉

https://www.youtube.com/watch?v=F-FmgO6wIvQ