Przeskocz do treści

Minęła kolejna miesięcznica

tomaszkorneckiTomasz Kornecki

Minęła kolejna miesięcznica od katastrofy smoleńskiej. Ponad dwa lata kampanii dezinformacji, wyśmiewania i całkowitej słabości państwa. Nie tak dawno rozbił się rosyjski Super Jet. Jednym z wątków przyczyn katastrofy, branym pod uwagę, jest zamach. Badają tę kwestię cywilne i wojskowe służby. Po 10/04 ktoś kto wskazywał, że mógł mieć miejsce zamach był wyśmiewany i oskarżany o chorobę psychiczną. Stara, sowiecka metoda. Sprawdzona. A czy pamiętają Państwo jak jedna z najbliższych osób Prezydenta Lecha Kaczyńskiego miała być wysłana na badania psychiatryczne? Chodzi o Jarosława Kaczyńskiego.

szczatkitupolewaW sprawie smoleńska  (fot. flaker.pl) nie sprawdziła się ekipa Tuska i nie sprawdziły się media głównego nurty. Nie mówię o prywatnych stacjach bo jakie są każdy widzi, ale o mediach publicznych, a właściwie tak zwanych „publicznych”.

Jednak coś drgnęło. W świecie mediów istnieją takie, które są niezależne: Radio Maryja, Radio Wnet, Gazeta Polska, Nasz Dziennik, niezalezna.pl i wiele by wymieniać. To one starają się docierać do prawdy o katastrofie. Drgnęło też w środowisku naukowym. Wizyta prof. Wiesława Biniendy na Politechnice Warszawskiej i Uniwersytecie Jagiellońskim to wyraźny sygnał, że naukowcy chcą poznać fakty. Naukowcy i znaczna część Polaków. Relację filmową z miesięcznicy  przygotował p. Stefan Budziaszek:
http://www.youtube.com/watch?v=ewbAu331rG4