Przeskocz do treści

Młodzi Polacy odwiedzą krakowskich parlamentarzystów

Szanowni Państwo,

mwlogow poniedziałek, 23 czerwca, działacze krakowskiej Młodzieży Wszechpolskiej odwiedzą parlamentarzystów partii rządzącej w ich biurach poselskich w Krakowie. Poprosimy posłów o wycofanie poparcia dla rządu Donalda Tuska, który w świetle materiałów ujawnionych przez Wprost nie ma moralnego mandatu do sprawowania władzy. Odwiedzimy Józefa Lassotę i Lidię Gądek (w biurze przy ul. Konopnickiej 4a/3 będziemy o 14:30) oraz Jagnę Marczułajtis, Jerzego Federowicza i Katarzynę Matusik-Lipiec (w biurze pod adresem: ul. św. Gertrudy 26/29 będziemy o 13:30).

Poniżej oświadczenie Ruchu Narodowego w sprawie ogólnopolskiej akcji odwiedzania parlamentarzystów i przekonywania ich do wypowiedzenia poparcia dla rządu PO-PSL.

peo8"Dziś w całej Polsce, my – członkowie i sympatycy Ruchu Narodowego, spotykamy się pod biurami posłów PO i PSL, by zamanifestować swój sprzeciw wobec sprzedajnej i zdradzieckiej polityki rządu. Apelujemy przy tym, by ci posłowie, którym pozostała odrobina przyzwoitości opowiedzieli się za jego dymisją. W związku z tzw. „Aferą taśmową” oraz poczynaniami ABW w siedzibie tygodnika WPROST, apelujemy do wszystkich Polaków, aby wyszli na ulice! Mamy dość takiej władzy. Władzy, która dba o interesy swoje i wszystkich innych, tylko nie Polaków. Mamy dość mydlenia oczu przez rząd Donalda Tuska i dziś jesteśmy tutaj, by zostawić symboliczną kupę kamieni i parafrazując zarazem tym słowa ministra Sienkiewicza „Tusk, d... i kamieni kupa”.

rzaddodymisjiNie chcemy żyć w kraju, w którym przeciętny Polak ma problemy z utrzymaniem rodziny a Platforma i kolesiostwo bawią się naszą przyszłością wraz z premierem, który nie interweniuje w proces zubożenia społeczeństwa. Nakłada chore podatki oraz podnosi istniejące. Jego ministrowie kradną na potęgę załatwiając interesy przy restauracyjnych stołach i uchodzi im to na sucho.

Dziś Naród nie ma już cierpliwości i siły, by nadal pozwalać na plucie sobie w twarz. Ruch Narodowy będzie manifestował i wyrażał swój sprzeciw wobec elit rządzących, do momentu kiedy nie ustąpią! To najwyższy czas na to by zbudować w tym kraju normalne społeczeństwo, ze zdrową nieskorumpowaną władzą, gdzie ludzie nie będą okradani i okłamywani na każdym kroku. Idziemy pod Was!"

Z poważaniem, Michał Wałach.