Przeskocz do treści

Telewizja Republika

telewizjarepublika

Już od 6 maja dostęp do TV Republika będą mieli nie tylko internauci, ale także cztery miliony gospodarstw domowych i zgodnie ze wstępnymi szacunkami po pierwszym miesiącu nawet dwa miliony kolejnych. Tomasz Sakiewicz, wiceprezes zarządu TV Republika, w rozmowie z portalem niezalezna.pl przewiduje, że sukces nowej telewizji zapoczątkuje w Polsce prawdziwą debatę i będzie oznaczał, że cały system polityczny III RP zacznie się rozpadać.

- Sukces Telewizji Republika spowoduje, że w Polsce rozpocznie się prawdziwa debata. To z kolei oznacza, że cały system polityczny III RP rozpadnie się bo był oparty na kłamstwie. Jeżeli pęknie choć w jednym miejscu to poprzez ten wyłom przejdzie szeroka rzeka – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz.

Dostęp do TV Republika będzie możliwy poprzez platformę cyfrowego Polsatu, w popularnym pakiecie familijnym max HD, a także w kilkudziesięciu sieciach kablowych – m.in. w Łodzi, Grudziądzu i Poznaniu. Cały czas prowadzone są negocjacje z UPC i Vectrą, a wszystko wskazuje na to, że zakończą się one pozytywnie. Cała ramówka będzie także dostępna w internecie.

Wiceprezes zarządu TV Republika tłumaczy, że dostęp do telewizji przez internet będzie można wykupić dzięki aplikacji Ipla (za 5 zł miesięcznie) lub dzięki Karcie Klubu Telewizji Republika, która jest jednocześnie cegiełką nowej telewizji i przez najbliższe miesiące będzie głównym źródłem finansowania stacji. Cena rocznego abonamentu to 138 zł. Za tę kwotę abonenci otrzymają roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo telewizji Republika w internecie Każdy, kto dysponuje podłączeniem do internetu ze średnią prędkością do 2 Mb/s nie powinien mieć żadnych problemów z odbiorem Telewizji Republika.

- Kartę Klubu Telewizji Republika można kupić poprzez na stronę telewizjarepublika.pl. Karta będzie również dostępna w księgarniach „Gazety Polskiej”. Ponadto w miarę potrzeb będą ją rozprowadzać Kluby „Gazety Polskiej” - tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz.

telewizjarepublikawp

Wiceprezes zarządu TV Republika zapowiada także, że telewizja, która swoje nadawanie na platformie cyfrowej oraz w sieciach kablowych rozpocznie 6 maja, będzie się różniła od pozostałych stacji przede wszystkim tym, że będzie prawdziwą telewizją publiczną, w której nie ma miejsca na cenzurę.

- To będzie prawdziwa telewizja publiczna czyli taka w której nie ma cenzury i są zapraszane wszystkie strony. Trzeba pamiętać że aby dotrzeć do ludzi o innych poglądach można wtedy kiedy będą zapraszani wszyscy. Wtedy jest szansa, że ludzie którzy się zagubili, otworzą się na to co my mamy do powiedzenia – tłumaczy w rozmowie z portalem niezalezna.pl Tomasz Sakiewicz.

I jeszcze linka do filmu z informacją:
http://www.youtube.com/watch?v=nMumUljrf_o

Za: http://vod.gazetapolska.pl/4089-od-dzisiaj-tv-republika-w-twoim-telewizorze