Przeskocz do treści

Wiadomości Patryka Jakiego 6

Szanowni Państwo, przesyłam cotygodniową porcję wiadomości pod Państwa uprzejmą rozwagę. Rozpoczynam właśnie kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego i rozpoczynam ją wraz z Państwem, serdecznie zapraszając do współpracy.

Jeśli chcecie Państwo pomóc w kampanii:
- rozwiesić banner,
- pomóc plakatować,
- dołączyć do zespołu internetowego,
- pomóc w organizacji spotkania na Śląsku,
proszę o kontakt na adres: jaki.kampania@gmail.com

W tym tygodniu spotkam się z Państwem w dziewięciu miastach i miejscowościach województwa śląskiego a pierwsza tura spotkań - w dniach 7, 8 i 9 maja - obejmuje:
7 maja - Pszczynę, Jastrzębie Zdrój i Wodzisław Śląski,
8 maja - Bieruń, Tychy i Piekary Śląskie,
9 maja - Istebną, Skoczów i Brenną.

Z okazji święta Konstytucji 3 Maja przypominam dlaczego Polska jest wspaniała: Najważniejszy dzień dla polskiej emigracji politycznej. Po odzyskaniu niepodległości, obok 11 listopada, to było najistotniejsze święto państwowe. W PRL nieoficjalnie również. Szczególnie, że władza forsowała wtedy 1 maja. I trzeba sobie zadać pytanie. Dlaczego akurat 3 maja, a nie Grunwald, Kircholm, Kłuszyn, Wiedeń, czy inne wspaniałe daty dla Polski, były tak ważne dla pokoleń Polaków?
https://youtu.be/khbN4lDwYmc

I jeszcze Dzień Flagi 2 maja 2024: https://www.youtube.com/shorts/h5zQF4XMki0

Patryk Jaki vs Piotr Ikonowicz w Telewizji Republika / Starcie w TV:
Wszystko co warto wiedzieć w przededniu wyborów do Parlamentu Europejskiego - zapraszam za zapoznanie się ze sposobem myślenia utopijnej lewicy oraz zdroworozsądkowym podejściem do obecnych problemów jakie serwuje nam zwariowana od propagandy Unia: https://youtu.be/mW8Ov70AF_U

A na zakończenie parodia (ale jakże prawdopodobna) działań ministra Marcina Kierwińskiego. Do Państwa oceny detektywistycznej pozostawiam podobieństwo zdarzeń i faktów: https://www.youtube.com/shorts/-Q4bG_kXUk8

FB /   X /   YT /   INSTAGRAM / 

Z wyrazami szacunku, Patryk Jaki