Przeskocz do treści

Wystartowała Drużyna Dudy. Sztab kandydata PiS zachęca do wsparcia w kampanii. I zaprasza: Chodźcie z nami po zwycięstwo!

wpolityceplZespół wPolityce.pl / maf

Sztab Andrzeja Dudy wyciąga rękę do młodych i próbuje wciągnąć jak największą liczbę funkcjonariuszy przy kampanii wyborczej kandydata PiS i samych wyborach. Na stronie internetowej Dudy (http://andrzejduda.pl/druzyna-dudy) powstała specjalna zakładka, za pomocą której ochotnicy mogą zgłaszać się do pomocy przy pracy sztabu.

20150303dadW ciągu trzech godzin od uruchomienia serwisu zgłoszenia przysłało ponad 300 osób. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania — mówi Paweł Szefernaker, przewodniczący ogólnopolskich struktur Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości, w kampanii Dudy odpowiedzialny za kwestię internetu i mediów społecznościowych (fot. andrzejduda.pl).

W formularzu na stronie, który udostępniony jest internautom, sztab Dudy zachęca do wybrania odpowiedniej formy pomocy w kampanii. Tych jest kilka: od rozdawania materiałów wyborczych, przez pomoc przy wyborach i w internecie.

Zapraszam do mojej drużyny wszystkich, którzy wierzą, że przyszłość ma na imię Polska. Chodźcie z nami po zwycięstwo! — czytamy apel Dudy.

Tekst i ilustracja za:
http://wpolityce.pl/polityka/235908-wystartowala-druzyna-dudy-sztab-kandydata-pis-zacheca-do-wsparcia-w-kampanii-i-zaprasza-chodzcie-z-nami-po-zwyciestwo