Przeskocz do treści

Grzegorz Braun popiera Andrzeja Dudę. Nie wyznaję zasady im gorzej, tym lepiej

wpolityceplZespół wPolityce.pl / grzegorzbraun2015.pl / es

Grzegorz Braun, który był jednym z jedenastu kandydatów na prezydenta, podziękował na swojej stronie wszystkim swoim wyborcom.

Komunikat Państwowej Komisji Wyborczej przyznaje mi ostatecznie 0,83% głosów – na takim więc poziomie urealnia się na razie perspektywa odzyskiwania katolickiego państwa narodu — oświadczył.

Podkreślił, że „nie walczymy o procenty – walczymy o duszę narodu. Jakiż jej stan ujawnił się właśnie? Z jednej strony okazało się, że zjednoczony front przemilczenia i manipulacji jest szerszy, niż można było przypuszczać”.

Grzegorz Braun zaapelował o obronę cywilizacji na terytorium Polski.

To już teraz wiemy na pewno – z nikąd nie będzie odsieczy — podkreślił.

20150513ad4Zapowiedział również, że zagłosuje na Andrzeja Dudę (fot.YouTube).

Pozostaję niezmiennie krytycznym recenzentem dotychczasowego dorobku mojego Sz. Kontrkandydata, pana Andrzeja Dudy, jak zresztą całej jego formacji politycznej. 24 maja oddam nań głos, ponieważ nie wyznaję zasady „im gorzej, tym lepiej” – a informuję o tym publicznie, ponieważ staram się nie być hipokrytą.

Braun wyraził nadzieję, że Andrzej Duda „pozostanie przynajmniej w jakiejś mierze zakładnikiem własnych słów o potrzebie obrony wolności, własności i godności Polaków.”

Tekst i ilustracja:
http://wpolityce.pl/polityka/244336-grzegorz-braun-popiera-andrzeja-dude-nie-wyznaje-zasady-im-gorzej-tym-lepiej