Przeskocz do treści

Krakowskie Kluby Gazety Polskiej za życiem!

miroslawborutaMirosław Boruta

Polacy zawsze za życiem! Kolejną akcją ogłoszoną na stronie Fundacji PRO - Prawo do Życia jest zbieranie podpisów poparcia dla projektu ustawy, chroniącej życie chorych dzieci od poczęcia. Jak czytamy na stronie www.stopaborcji.pl już 14 czerwca br. liczba podpisów poparcia dla projektu ustawy przekroczyła 100 000, a do 20 czerwca było ich już 200.000.

klubzazyciemTakże oba Krakowskie Kluby Gazety Polskiej, im. Janusza Kurtyki (fot. stopaborcji.pl, 1 VI 2012 r.) i Nowohucki przyłączyły się do akcji. Wczoraj, 25 czerwca, na ręce pełnomocnika Fundacji w Krakowie, p. Adama Kulpińskiego przekazaliśmy nasze 500 podpisów - 141 ze Śródmieścia i 359 z Nowej Huty, choć oczywiście to adresy umowne, są to po prostu krakowskie podpisy 😉 Wszystkie podpisy zostaną złożone w Sejmie 2 lipca.

Szczególnie dobre owoce wydała niedzielna (2 VI 2013 r.) akcja przy kościele Świętego Józefa na osiedlu Kalinowym w Krakowie-Nowej Hucie o której można przeczytać tutaj: https://www.krakowniezalezny.pl/podpisz-sie-za-zyciem

W imieniu organizatorów powtórzmy ich słowa: "Dziękujemy wszystkim, angażującym się w obronę tych, którzy sami bronić się nie mogą".