Przeskocz do treści

Listy. AndrzejDuda.pl – odsłona trzecia

miroslawborutaMirosław Boruta

Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego i doktor nauk prawnych p. Andrzej Duda jest jednym z najbardziej pracowitych polskich posłów w Brukseli i Strasburgu. Godzi swoje obowiązki z kampanią wyborczą wręcz perfekcyjnie.

20150204adl3Tym razem - w Liście nr 3 - otrzymujemy krótki przewodnik po najważniejszych wydarzeniach i ideach, którymi żyje środowisko Wspólnot Europejskich: planie Junckera i możliwościach modyfikacji przyjętych w planie założeń, tak, aby służył on równomiernemu rozwoju wszystkich krajów Unii, a nie tylko tych kliku wybranych, najbogatszych.

Mocno zabiega o to Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów do której należą polscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości w tym i nasz kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Punkty Deklaracji Praskiej oraz wywiad z filozofem i socjologiem, a jednocześnie posłem do Parlamentu Europejskiego, profesorem Zdzisławem Krasnodębskim dopełnia całości biuletynu.

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszych Listów a także do zajrzenia do dwóch poprzednich wydań oraz do... rozpowszechniania ich wszelkimi sposobami i wszędzie 😉
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl3.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl2.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl1.pdf