Przeskocz do treści

Listy. AndrzejDuda.pl – W interesie polskich rolników

miroslawborutaMirosław Boruta

Kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, poseł do Parlamentu Europejskiego i doktor nauk prawnych p. Andrzej Duda jest jednym z najbardziej pracowitych polskich posłów w Brukseli i Strasburgu. Perfekcyjnie godzi swoje obowiązki europarlamentarzysty z krajową kampanią wyborczą.

20150204adl6W szóstym numerze "Listów" widzimy p. Andrzeja Dudę w roli niezwykle aktywnego polityka działającego w interesie polskich rolników, w interesie wszystkich Polaków. Interpelacje, wystąpienia, listy, spotkania z polskimi sołtysami, codzienna troska o wspólne dobro, o zdrową, polską żywnośc.

W numerze także o dyskryminacji polskiej żywności przez władze Czech i reprezentacji Niemców wśród członków grupy Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Siedmioro posłów do Parlamentu Europejskiego z EKiR należy do młodej formacji politycznej Alternatywa dla Niemiec (Alternative fur Deutschland),. Na zakończenie rozmowa z p. Januszem Wojciechowskim, eurodeputowanym Prawa i Sprawiedliwości, wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Rozmowa o p. Andrzeju Dudzie, oczywiście 😉

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszych Listów a także do zajrzenia do pięciu poprzednich wydań oraz do… rozpowszechniania ich wszelkimi sposobami i wszędzie!
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl6.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl5.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl4.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl3.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl2.pdf
http://www.polskasocjologia.pl/listyandrzejdudapl1.pdf