Przeskocz do treści

Milionowa publiczność poznała prawdę o aborcji…

kingamaleckaprybyloKinga Małecka-Prybyło

Szanowni Państwo!

W ciągu ostatniego miesiąca, mimo siarczystego mrozu, zorganizowaliśmy w różnych miastach aż 32 pikiety pod szpitalami, w których zabija się najmłodsze i najbardziej bezbronne dzieci. Nasi wolontariusze w całej Polsce mówili o tym, że dane dotyczące aborcji w poszczególnych województwach różnią się od danych ogólnopolskich. Dzieci są zabijane, a Narodowy Fundusz Zdrowia i Ministerstwo Zdrowia nawet nie wiedzą, gdzie, jak często i z jakich powodów. Ta sytuacja nie może trwać.

Pikieta, która odbyła się 21 stycznia pod szpitalem Pro Familia w Rzeszowie była w całości transmitowana na żywo w Telewizji Polskiej! Milionowa publiczność poznała prawdę o aborcji dzięki pokazaniu zdjęć zamordowanych w ten sposób dzieci.

mpppoaW czasie pikiety wypowiadała się pani Agata Rejman, która pracowała w szpitalu Pro-Familia jako położna: "Kiedy zorientowałyśmy się, że to są aborcje, zapytałyśmy lekarza, co się dzieje. Odpowiedział: Tak podpisaliśmy kontrakt na aborcje. Będą aborcje. Będą przyjeżdżały pacjentki z całej Polski. Przygotujcie się na to. A jeżeli nie będziecie uczestniczyły w tych zabiegach, będziecie zwalniane dyscyplinarnie".

Relację z pikiety pod Szpitalem Pro-Familia mogą Państwo zobaczyć tutaj:
http://www.tvp.info/23410896/21012016-1732

W styczniu zorganizowaliśmy też zajęcia dla 30 uczniów i 4 kursy dla obrońców życia, na których przeszkoliliśmy łącznie 63 osoby. Nasza armia powiększa się każdego dnia.

fundacjapropdzSzanowni Państwo! Dzięki wieloletniej pracy naszych wolontariuszy i konsekwencji w pokazywaniu prawdy, udaje nam się teraz zwielokrotnić siłę przekazu. Coraz więcej Polaków może usłyszeć, że aborcja to zabijanie dzieci.