Przeskocz do treści

Platforma Obywatelska, czyli kręcący lody ruszyli na wojnę o koryto

Marek Kolasiński

Donald Tusk postanowił podpowiedzieć wszystkim wątpiącym, którzy zastanawiają się dlaczego mieliby głosować na Platformę Obywatelską, za którą stoi armia cwaniaczków i kombinatorów. W zeszłą sobotę prawdomówny Donald zaprezentował publicznie taką oto intelektualną konstrukcję; jak Platforma Obywatelska nie wygra wyborów do europarlamentu to polskie dzieci nie pójdą 1 września do szkoły, bo będzie wojna.

peo1Czy zwolennicy Platformy Obywatelskiej nie mają już dość tego, że Tusk traktuje ich jak kompletnych debili i uważa, że można im wcisnąć każdy idiotyzm? Ciekawe czym jeszcze będzie ich straszył prawdomówny Donald przed wyborami?

- Jak Platforma Obywatelska nie wygra wyborów to polskie krowy przestaną się cielić i dawać mleko...?
- Jak Platforma Obywatelska nie wygra wyborów to nie będzie już więcej "Tańca z gwiazdami", a Doda wstąpi do zakonu...?
- Jak Platforma Obywatelska nie wygra wyborów to deszcz meteorytów spadnie na Warszawę, Wisła wystąpi z brzegów, a konie zaczną biegać tyłem...?

Oczywiście macherzy od kręcenia lodów walczą na wielu frontach jednocześnie podczas wojny o utrzymanie się przy korycie. Zgodnie z polskim prawem zakazana jest agitacja wyborcza na terenie urzędów administracji rządowej, co przyznaje nawet wyszkolona w Moskwie PKW. Gdzie został nagrany najnowszy spot Platforma Obywatelska z udziałem prawdomównego Donalda, w którym agituje on za swoją partią? Właśnie tam, gdzie według przepisów nie wolno, czyli w KPRM. Czy znajdzie się prokurator, który łamanie prawa nazwie łamaniem prawa? Pożyjemy, zobaczymy... Ale skoro Sawicka niewinna...