Przeskocz do treści

Polacy potrafią, my też potrafimy. To da się zrobić, tylko trzeba w to wierzyć i trzeba wygrać. Energiczny start Andrzeja Dudy

wpolityceplZespół wPolityce.pl

Można naprawić Polskę, ale do tego potrzebna jest dobra i uczciwa władza - mówił w sobotę podczas konwencji kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda. Jak podkreślił, tę władzę „będzie można zacząć zmieniać 10 maja 2015 roku”.

Można naprawić Rzeczpospolitą, ale do tego potrzebna jest dobra i uczciwa władza — mówił Duda. Podkreślił, że tę władzę „będzie można zacząć zmieniać 10 maja 2015 roku”, kiedy odbędą się wybory prezydenta.

Niech ta data będzie datą historyczną — apelował kandydat PiS.

Podkreślił, że „prezydent nie jest w stanie sam zmieniać Polski, ale musi wierzyć, że zmiana jest możliwa”.

A ja głęboko w to wierzę i nie będę sam — dodał Duda.

Jak przekonywał, dla prezydenta RP „to Polacy mają być najważniejsi”.

Wierzę, że dzięki takiej polityce, dzięki nowej władzy (…) Polska zostanie zawrócona z równi pochyłej na drogę rozwoju — mówił Duda.

20150208ad2Nie ma władzy bez odpowiedzialności i musimy w Polsce przywrócić konstytucyjny porządek — podkreślił kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Jak dodał, to powinna być prezydentura, która „odpowiada na potrzeby społeczne, ale jest także odważna, również na arenie międzynarodowej i potrafi walczyć o to, co się naszemu krajowi należy - szacunek, posłuchanie i o to, by rozumiano, że zrównoważony rozwój musi dotyczyć także Polski” (fot. PAP/Jakub Kamiński).

Duda zaznaczył, że zrównoważony rozwój oznacza odbudowę polskiego przemysłu, także ze środków europejskich.

Polacy potrafią, my też potrafimy. To da się zrobić, tylko trzeba w to wierzyć i trzeba wygrać — zakończył Duda.

Tekst i ilustracja za:
http://wpolityce.pl/polityka/232898-polacy-potrafia-my-tez-potrafimy-to-da-sie-zrobic-tylko-trzeba-w-to-wierzyc-i-trzeba-wygrac-energiczny-start-andrzeja-dudy-zobacz-zdjecia