Przeskocz do treści

Polska ma być krajem, w którym Polacy chcą żyć. Dam radę! Andrzej Duda w nowym wydaniu tygodnika wSieci

wpolityceplZespół wPolityce.pl / Ryb

„Dam radę” - mówi zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda w specjalnym wywiadzie dla tygodnika. Paweł Kukiz mówi o swoim sukcesie wyborczym i dalszych planach.

Piszemy też o tym, kim naprawdę jest - do tej pory anonimowa - urzędniczka podpowiadająca Bronisławowi Komorowskiemu, która z dnia na dzień stała się bohaterką internetu.

20150517ad2Największy konserwatywny tygodnik opinii w Polsce będzie w sprzedaży już od 18 maja br. Z Andrzejem Dudą, zwycięzcą pierwszej tury wyborów prezydenckich, rozmawiają Jacek i Michał Karnowscy (fot. fratria.pl).

Mamy ogromny potencjał. Polacy słusznie oczekują podniesienia jakości życia. Tylko moja prezydentura może to zagwarantować. Bronisław Komorowski to kontynuacja tego, co jest — zaznacza kandydat na prezydenta RP. Ryszard Makowski z kolei rozmawia z drugim wielkim wygranym tegorocznych wyborów prezydenckich - Pawłem Kukizem.

Gdybym nie miał tej wiary, że ta nowa jakość polityczna, nie nowa siła, nowa jakość, zaistnieje w sposób zauważalny, to bym nie podchodził do startu w wyborach prezydenckich. Wielokrotnie mówiłem, że jak już idę na ten ring, to po to, żeby wygrać — zaznacza Kukiz. Anonimowa urzędniczka z dnia na dzień staje się bohaterką internetowych memów jak Polska długa i szeroka. Kim jest Jowita Kacik – „suflerka” Bronisława Komorowskiego? Na to pytanie odpowiada Marcin Fijołek.

Tekst i ilustracja:
http://wpolityce.pl/polityka/244766-polska-ma-byc-krajem-w-ktorym-polacy-chca-zyc-dam-rade-andrzej-duda-w-nowym-wydaniu-tygodnika-wsieci