Przeskocz do treści

Przełomowe zmiany w TV Republika: będzie dostępna w UPC i… wchodzi na giełdę

telewizjarepublikaTelewizja Republika jeszcze w październiku będzie dostępna w pełnym pakiecie UPC - jednej z trzech największych telewizji kablowych. Na konferencji prasowej w Centrum PAP Piotr Barełkowski, Bronisław Wildstein i Tomasz Sakiewicz przedstawili także memorandum informacyjne właściciela TV Republika – spółki Telewizja Niezależna – związane z publiczną emisją jej akcji.

telewizjarepublikawp- Telewizja Niezależna,wydawca Telewizji Republika, podpisała umowę z UPC. TR jeszcze w październiku będzie dostępna w pełnym pakiecie UPC - zakomunikował prezes spółki Piotr Barełkowski. - Można powiedzieć, że przeszkody, które decydowały o powszechności Telewizji Republika, powinny zniknąć. To będzie jeden z powodów, aby uznać, że telewizja robi potężny skok do przodu – mówi nam Tomasz Sakiewicz.

TV Republika wchodzi na giełdę i rozpoczyna publiczną emisję akcji. Jak ujawnił portal Wirtualnemedia.pl oferta publiczna dotyczyć będzie 14 936 akcji zwykłych (serii C) i 1659 akcji imiennych (serii D). Cena emisyjna została ustalona na poziomie 510 zł za sztukę. Zapisy na akcje potrwają od 14 października do 3 listopada.

Za: http://niezalezna.pl/47131-przelomowe-zmiany-w-tv-republika-telewizja-dostepna-w-upc