Przeskocz do treści

Środowiska LGBT szykują akcję „tęczowy piątek” w polskich szkołach!

Anna Dąbrowska*

„Kampania przeciw homofobii” to organizacja pozarządowa, która powołana została dla szerzenia tolerancji i obrony środowiska LGBT. Tak wygląda działalność kph w teorii. W praktyce, jest to również narzędzie presji i demoralizacji. Przejawia się głównie aktywnością organizacji na polu edukacji. Lobbyści LGBT, co jakiś czas, atakują swą ideologią nauczycieli i wychowawców, próbując przemycić – za ich pośrednictwem – demoralizujące treści polskim uczniom. Ostatnio, na stronach kph znaleźć można odezwę do nauczycieli, promującą tzw. „tęczowy piątek”.

„Pracujesz w szkole, gdzie każdy może liczyć na wsparcie ze strony kadry, bez względu na orientację seksualną i tożsamość płciową? Nazywasz siebie sojusznikiem lub sojuszniczką osób LGBT? Tęczowy Piątek to coś specjalnie dla Ciebie!”

lgbtwikipediaI nie jest to li tylko zaproszenie, ale informacja o tym, co się w niektórych szkołach zapewne będzie działo. I to już niedługo, bo 28października. Tego właśnie dnia, nauczyciele i nauczycielki mają pokazać, że „zależy im na dobrostanie każdego ucznia i każdej uczennicy w ich „drugim domu” jakim jest szkoła”. Na czym, zdaniem kph, ma polegać ów dobrostan? Oczywiście na oswojeniu ze zboczeniami (fot. Wikipedia). W dodatku, działacze LGBT odwołują się do środowiska domowego, tak, jakby tam dewiacja była codziennością. Póki co, kph apeluje o wywieszenie plakatu w klasie lub na korytarzu, przypięciu znaku ruchu sojuszniczego, czyli demonstracji solidarności i wsparcia dla LGBT. Oczywiście, każda próba zdjęcia plakatu będzie okrzyknięta reakcją homofoniczną. Na tym przecież polega działanie owych „bardzo tolerancyjnych” środowisk. Nie wolno nam ulegać homo-terrorowi, zwłaszcza, kiedy sprawa dotyczy naszych dzieci. Po próbach rugowania religii ze szkół, zdejmowania krzyży, „czarnym poniedziałku” lewacy widać uznali, że zmęczą nas swoimi prymitywnymi prowokacjami i odpuścimy. Nie zauważyli tłumów na Jasnogórskich Błoniach?

Warto też zwrócić uwagę, na sugestie zawartą w jednym ze zdań, kończących wspomniany apel: „Szkoły w Polsce mają szansę stać się miejscem przyjaznym młodzieży LGBT” – ten sam styl, co we wszystkich akcjach propagandowych lewackich aktywistów. Kreowanie sztucznej rzeczywistości, by później, tym głośniej z nią walczyć.

Potrzebna jest nasza wielka determinacja i rozwaga, by nie wpuścić do szkół owych „postępowych” demoralizatorów. Mamy obowiązek walczyć o dusze i sumienia naszych dzieci.

* Autorka jest prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy.

Tekst za: http://warszawskagazeta.pl/felietony/anna-dabrowski/item/4259-srodowiska-lgbt-szykuja-akcje-teczowy-piatek-w-polskich-szkolach