Przeskocz do treści

Szkoła Wyższa imienia Bogdana Jańskiego. Wydział Zamiejscowy w Krakowie zaprasza

logojanski1Szkoła Wyższa imienia Bogdana Jańskiego na Wydziale Zamiejscowym w Krakowie, to uczelnia oferująca nie tylko kształcenie w gimnazjum i liceum, ale przede wszystkim, na studiach pierwszego stopnia, posiadających wielorakie specjalności na kierunkach: pedagogika, zarządzanie, turystyka i rekreacja. W swojej ofercie Szkoła proponuje również bogaty wybór studiów podyplomowych, a także kursów i szkoleń zawodowych. Jest uczelnią z wieloletnią tradycją, czerpiącą inspiracje z myśli założyciela Zgromadzenia Zmartwychwstania Pańskiego, Sługi Bożego – Bogdana Jańskiego, który pozostawił w swej spuściźnie program odrodzenia religijnego i narodowego.

logojanski2Pomysł i trud utworzenia Uczelni kontynuującej filozofię Jańskiego, podjął ksiądz Marian Piwko CR. Misja Szkoły prowadzona w takiej atmosferze, nastawiona jest na indywidualne traktowanie studenta i wspieraniu go, także w realizacji swoich pasji, poprzez pomoc finansową: bonifikaty, pakiety promocyjne, wysokie stypendia (socjalne, artystyczne, sportowe, dla najlepszych studentów, dla niepełnosprawnych oraz zapomogi). Wielu naszych studentów osiąga wysokie wyniki w zawodach sportowych i konkursach artystycznych (polskich i międzynarodowych). Do dyspozycji pozostaje również Biuro Karier, dzięki któremu można zdobyć wiedzę o nowoczesnym rynku pracy i wymaganiach pracodawców, umiejętność sporządzania oryginalnego, profesjonalnego CV i listu motywacyjnego, odbyć próbną rozmowę kwalifikacyjną, otrzymać propozycje stażów i pracy (w Polsce i za granicą).

Wszystkich zainteresowanych poznaniem Szkoły Wyższej imienia Bogdana Jańskiego i jej krakowskiego Wydziału Zamiejscowego serdecznie zapraszamy na strony internetowe: http://www.krakow.janski.edu.pl oraz https://pl-pl.facebook.com/SWiBJ