Przeskocz do treści

Wiadomości Patryka Jakiego 3

Szanowni Państwo, przesyłam cotygodniową porcję wiadomości pod Państwa uprzejmą rozwagę.

Zapraszam Państwa na cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń - tym razem to co rozgrzewa wszystkich, czyli odpowiedź na pytanie - dlaczego Tusk tak bardzo nienawidzi rolników? Z jakiego powodu minister z Zielonych Zielińska jeździ starym, kopcącym volkswagenem? Czy Trybunał Konstytucyjny jest nam potrzebny? Jaki jest stan wiedzy naszej młodzieży? Czy Polska ma jeszcze szanse wyjść cało z opresji międzynarodowej?O tym i innych rzeczach jest nowy przegląd tygodnia Taka Prawda 7.
https://youtu.be/cd93LD5Tk0A

Rozdziały 00:00 Przegląd wydarzeń w Polsce 01:31 Tusk i rolnicy 05:20 Ministra Hipokryzji Zielińska 07:48 Co wie młodzież? 10:48 Sto przenośni Tuska 12:05 Trybunał konstytucyjny

Nie boję się mówić prawdy. Tylko prawda jest ciekawa...
https://youtu.be/JxXYE94A3co

Jak Niemcy widzą polskie inwestycje?
Jak Państwo myślicie - dlaczego Niemcom tak bardzo nie na rękę jest rozwój Polski, dlaczego obecnie rządy nie chcą ich drażnić i co możemy zrobić aby Polska mogła się dobrze rozwijać? Czy CPK, Port Kontenerowy i Odra to zagrożenia dla naszych sąsiadów?
https://youtu.be/CbcP71Z6LNA

Praworządność to była tylko hucpa! Prosto w oczy unijnym urzędnikom!
Co takiego zmieniło się w ustawach w Polsce, że nagle przywrócono praworządność? Może chodzi o siłowe przejęcia TVP czy lewe akty notarialne, przez które uciekać z kraju musiała pani notariusz?
https://youtu.be/1am1Vjs4rR8

Merytorycznie o aborcji - co się obecnie dzieje?
Podejmijmy trudny temat aborcji, zobaczmy jak jest naprawdę. Przyjrzyjmy się problemowi z punktu widzenia czystych argumentów i wykluczmy kłamstwa. Co dalej z badaniami prenatalnymi, co z karaniem kobiet, co z całkowitym zakazem?
https://youtu.be/DcWliF2JKCo

FB /   X /   YT /   INSTAGRAM / 

Z wyrazami szacunku, Patryk Jaki