Przeskocz do treści

Wiadomości Patryka Jakiego 4

Szanowni Państwo, przesyłam cotygodniową porcję wiadomości pod Państwa uprzejmą rozwagę.

Witam Państwa serdecznie w nowym, 8 odcinku Takiej Prawdy, w którym zaskakująco cytujemy Tuska - wyjątkowo mówiącego prawdę. Bardzo ważny przekaz odnośnie przyjętej dyrektywy budynkowej, zmuszającej najbiedniejszych do remontów i termomodernizacji na własny koszt. Minister "Eko" straszy karami a świat wyprzedza Europę coraz bardziej. Zapraszam Państwa na moje spotkania - lista na końcu odcinka! Pozdrawiam i życzę miłego oglądania przeglądu tygodnia:
https://youtu.be/9QkZna-ZL34

00:00 Wstęp do TakaPrawda 8 02:04 Przegląd tematów 02:56 Kłamstwa Tuska 06:56 Dyrektywa budynkowa 32:35 Oppenheimer 36:18 Tusk straszy ludzi 36:55 Nitras... 37:35 Zombie z Platformy 38:14 Biełsat 40:14 Spotkania z Patrykiem Jakim

Nie ma nowego "Prokuratora Krajowego":
Apeluję do wszystkich mediów i ludzi, którzy mają poczucie przyzwoitości, aby nie pisali, że został powołany nowy „Prokurator Krajowy”. Twierdzenie, że w tej sprawie jest jakiś spór to mniej więcej tak jakby twierdzić, że jest spór o to czy Polska leży w Europie czy w Afrycie, bo ktoś napisał opinię, że jednak w Afryce:
https://youtu.be/7ZEYq37Yw8w

Najbiedniejsi zapłacą za eko szaleństwo EU:
Już za chwilę najbiedniejsi ludzie odczują co to znaczy uśmiechnięta Unia Europejska - kiedy ta przyjdzie zabrać im pieniądze za niewłaściwe ogrzewanie domu. Najbiedniejszym odbierze się możliwość opalania paliwami kopalnymi, wytworzy sztuczne podatki i dopłaty za emisję:
https://youtu.be/56HefCNKjyY

Spotkanie otwarte w Pabianicach:
https://youtu.be/8AIdpo1VMSc

Spotkanie otwarte z Patrykiem Jakim w Jaworznie:
https://youtu.be/jXpORRubf3E

Spotkanie otwarte w Gdańsku:
https://youtu.be/-xUfiSxD2fA

FB /   X /   YT /   INSTAGRAM / 

Z wyrazami szacunku, Patryk Jaki