Przeskocz do treści

Zaapelujmy do posłów o odrzucenie tzw. Konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet

dlarodzinyko2Do ogólnopolskiej Koalicji Obywatelskiej Dla Rodziny należy obecnie ponad 40 organizacji i inicjatyw podejmujących różnorodne działania na rzecz rodziny.

Apel do Posłanek i Posłów / 8 IX 2014 / fragmenty

Koalicja Obywatelska „DLA RODZINY” wzywa posłów do głosowania przeciw ratyfikacji „Konwencji o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej”. Konwencja, która rzekomo ma chronić przed przemocą, w rzeczywistości forsuje inżynierię społeczną niosące rewolucyjne i destrukcyjne zmiany w najważniejszych i najbliższych człowiekowi instytucjach społecznych: rodzicielstwie, rodzinie i małżeństwie. Zapowiada ona wykorzenienie norm, zwyczajów i tradycji określonych jako stereotypowe i poddanie obywateli państwowej propagandzie i indoktrynacji promującej zmiany wzorców społecznych i kulturowych. Indoktrynacja ta ma być wprowadzona do oficjalnych programów nauczania na wszystkich poziomach edukacji oraz w instytucjach edukacyjnych o charakterze nieformalnym, a także w obiektach sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych oraz w mediach.

dlarodzinykoSzanowni Państwo,

prosimy o wsparcie zdrowego rozsądku w naszej wspólnej sprawie. Wystarczy chociaż jeden telefon (lepiej) czy mail do konkretnego posła ze swojego regionu, dla dobra naszych rodzin, po prostu. I ewentualny sms do 2-3 znajomych, żeby także pilnie przeczytali wiadomość i zadzwonili do „ich” posła. „Konwencja o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej” ładnie się nazywa, ale ma ukryte cele i zapewne nie wszyscy posłowie zdają sobie z tego sprawę. Potrzeba kontaktu z posłem jeszcze dziś we wtorek, bo głosowanie już na posiedzeniu sejmu jutro-pojutrze (środa-czwartek).

Z uszanowaniem,
Jacek Gazda, Dla Rodziny - Koalicja Obywatelska http://dlarodziny.net