Przeskocz do treści

Andrzej Duda przyjmuje propozycję Pawła Kukiza ws. debaty z Bronisławem Komorowskim: Ok, wchodzę

wpolityceplZespół wPolityce.pl / gah

Paweł Kukiz, który w I turze wyborów prezydenckich uzyskał trzeci wynik, zaproponował poprowadzenie debaty między Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą. Kandydat PiS na prezydenta skorzysta z zaproszenia.

20150513ad6@pkukiz @PrezydentKukiz Pan Paweł Kukiz proponuje osobiste prowadzenie debaty z @Komorowski? Ok, wchodzę — napisał na Twitterze Andrzej Duda (fot. PAP/Tomasz Gzell).

Kukiz swoją propozycję przedstawił na Facebooku.

Szanowni Kandydaci,

skoro zabiegacie o głosy mojego elektoratu to spotkajcie się z nim! Przyjmijcie zaproszenie do Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. To ta sama, w której odbywał się nasz wieczór wyborczy. Termin do ustalenia.

Spotkajcie się z ludźmi, którzy zapytają Was o naszą przyszłość. O Polskę. Zróbcie debatę, którą z przyjemnością poprowadzę. Odpowiedzcie na nasze pytania a wówczas każdy z nas będzie wiedział czy iść na wybory, a jeśli tak to na kogo oddać swój głos.

Na tym właśnie polega demokracja — napisał kandydat na prezydenta na popularnym portalu społecznościowym.

Andrzej Duda nie pozostawił bez echa tego apelu.

Czy doczekamy się odpowiedzi ze strony Bronisława Komorowskiego? W końcu nie powinien zignorować propozycji kontrkandydata, którego elektorat chce przejąć…

Tekst i ilustracja:
http://wpolityce.pl/polityka/244263-andrzej-duda-przyjmuje-propozycje-pawla-kukiza-ws-debaty-z-bronislawem-komorowskim-ok-wchodze