Przeskocz do treści

Działania Fundacji Pro – Prawo do życia w nowym roku

kingamaleckaprybyloKinga Małecka-Prybyło

Szanowni Państwo!

Zmagania cywilizacji życia z cywilizacją śmierci trwają na całym świecie. Wielu ludziom wydaje się, że cywilizacja śmierci, usadowiona w instytucjach międzynarodowych, rządach najpotężniejszych państw świata i masowych mediach, jest tak potężna, że nie ma możliwości aby jej się przeciwstawić. Skutkiem utraty nadziei jest bierność, a bierność dobrych ludzi prowadzi do tryumfu zła. My jednak wiemy, że życie jest mocniejsze niż śmierć, a prawda silniejsza niż kłamstwo, nie zamierzamy więc poddawać się, ale walczyć o zwycięstwo.

Podczas gdy w Polsce sądy przyznają nam prawo do głoszenia prawdy o aborcji i sprzeciwiania się zabijaniu poczętych dzieci, w Kanadzie trwa holokaust nienarodzonych, a obrońcy życia są przetrzymywani w więzieniach. Mary Wagner znalazła się w więzieniu, w którym spędzi kilka najbliższych miesięcy, za „ograniczanie swobody działalności gospodarczej”, bowiem zabijanie poczętych dzieci jest w Kanadzie właśnie „działalnością gospodarczą”. Zachęcamy do podpisania i przekazania znajomym i rodzinie petycji do Premiera Kanady, jaką przygotowaliśmy w obronie Mary. Można ją znaleźć pod tym adresem: http://www.citizengo.org/pl/32066-petycja

dzialaniafppdzSzanowni Państwo, walka o prawo do życia tych najmniejszych dzieci, które same bronić się nie mogą jest naszym obowiązkiem. Nie możemy zadowalać się tym, że w Polsce prawo nie jest tak złe jak gdzie indziej, a dzieci zabija się mniej. Każdy niewinny człowiek, którego można bezkarnie zabić w naszej Ojczyźnie jest wyrzutem sumienia wobec naszej bezczynności!

W nowym roku stajemy przed nowymi wyzwaniami. Jesteśmy wezwani do jeszcze większej aktywności w roku 2016, roku 1050 rocznicy Chrztu Polski i 60 rocznicy Ślubów Jasnogórskich.

Szanowni Państwo! Zobowiązania, które złożyli nasi przodkowie dotyczą również nas! Dlatego właśnie czujemy się wezwani do podjęcia zdwojonych wysiłków. Przygotowujemy kolejną inicjatywę ustawodawczą, której celem jest zagwarantowanie prawa do życia każdemu poczętemu dziecku.

W minionym roku pod projektem ustawy likwidującej przesłanki aborcyjne podpisało się 436 000 Polaków. Sejm zdominowany przez PO projekt ten odrzucił. Teraz szanse na uchwalenie dobrego prawa są znacznie większe, konieczna jest jednak również większa mobilizacja. Chcemy zorganizować wielką kampanię społeczną, której efektem będzie przemiana sumień kolejnych rzesz Polaków i ponad milion podpisów poparcia dla prawa do życia od poczęcia dla każdego dziecka. Aby zrealizować te ambitne cele potrzebujemy Państwa wsparcia!

Przygotowując się do kampanii ustawodawczej kontynuujemy akcję „Szpitale bez aborterów”. Dzięki niej już teraz uzyskaliśmy informacje o skali aborcji w Polsce. NFZ podaje inne liczby niż Ministerstwo Zdrowia, a oddziały NFZ inne informacje niż centrala. Ujawnianie prawdy jest skuteczną metodą walki z aborcją. Szykujemy się do pikiet przed kolejnymi szpitalami (...)

Szanowni Państwo! Polska zmienia się dzięki aktywności ludzi dobrej woli. Widzimy potrzebę zmian i dlatego musimy być aktywni. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

PS. 1 Przed nami wielka szansa. Wykorzystajmy ją!
PS. 2 Proszę Państwa o promowanie petycji w obronie Mary Wagner - prawdziwego więźnia sumienia. Pokażmy naszą solidarność!