Przeskocz do treści

Krakowski Klub Gazety Polskiej – osiągnięcia i plany

krakowniezaleznymkInformacja własna

5 marca, w gościnnych progach Klubu „Pod Jaszczurami” (przy Rynku Głównym 8), Krakowski Klub Gazety Polskiej im. Janusza Kurtyki dyskutował o Klubowych osiągnięciach ubiegłego i początku obecnego roku oraz o Klubowych planach, tak ważnych w kontekście wyborów do Parlamentu Europejskiego, samorządów, prezydenta Krakowa, Parlamentu Polskiego i prezydenta Polski.

kkgpimjkLista adnotowanych "wystąpień" Klubowych (szczególnie spotkań, Miesięcznic Smoleńskich, udziałów w uroczystościach patriotycznych i manifestacjach) od stycznia 2013 do końca lutego 2014 roku sięgnęła 145 (słownie: stu czterdziestu pięciu w ciągu czternastu miesięcy)! To imponująca liczba, świadcząca o zaangażowaniu i determinacji członków i sympatyków Klubu w dziele odbudowy Polski wolnej, suwerennej jako Państwo Polskie, zasobnej i - da Bóg - w niedalekiej przyszłości dobrze rządzonej.  

20140305kgpDyskusję poprowadzili: przewodniczący Klubu – dr Mirosław Boruta, oboje wiceprzewodniczący i członkowie Zarządu: pp. Renata Groyecka, Maria Machl, Marek Michno i Andrzej Ossowski a wzięli w niej udział – co jasne – Klubowicze i Goście. Za udział w spotkaniu dziękujemy Wszystkim Państwu, w tym szczególnie prezesowi Klubów Gazety Polskiej, p. Ryszardowi Kapuścińskiemu (fot. p. Mirosław Boruta).

Wiadomości o działaniach Krakowskiego Klubu Gazety Polskiej na stronach Krakowa Niezależnego (obecnie 202 tematy) znajdą Państwo tutaj:
https://www.krakowniezalezny.pl/tag/krakowski-klub-gazety-polskiej-im-janusza-kurtyki

Zapraszamy także do obejrzenia zdjęć ze spotkania, autorstwa p. Tomasza Kowalczyka:
https://picasaweb.google.com/103511753291993799832/5Marca2014