Przeskocz do treści

Piąta Warta Honorowa

15 sierpnia 2014 r. w Warszawie odbyła się już piąta warta honorowa w hołdzie Prezydentowi RP śp. Lechowi Kaczyńskiemu i wszystkim ofiarom tragedii smoleńskiej.

vwartahonorowaZ całego kraju przyjechali zasłużeni dla Polski ludzie, których śp. Lech Kaczyński, za ich pracę dla Ojczyzny, za poświęcenie i odwagę, a często prześladowania ze strony służb komunistycznych i długoletnie więzienie w PRL odznaczył wysokimi odznaczeniami państwowymi. To było przywracanie odebranej tym odważnym ludziom godności.

Zgromadzeni już piąty raz stanęli na WARCIE HONOROWEJ przed Pałacem Prezydenckim, aby zaświadczyć: jesteśmy tu bo pamiętamy o ofiarach katastrofy smoleńskiej, pamiętamy o prawym człowieku jakim był śp. Prof. Lech Kaczyński.

Inicjatorem tego wspaniałego zgromadzenia jest Pan Andrzej Perlak, a od lat organizuje je Stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza prof. Jana Żaryna.

Kraków reprezentowali pp. Janusz Fatyga i Jacek Smagowicz.

Informacja i zdjęcie za: http://www.solidarni2010.pl/28687-v-warta-honorowa-w-holdzienbspnbspprezydentowi-rp-sp-lechowi-kaczynskiemu-i-wszystkim-ofiarom-tragedii-smolenskiej.html