Przeskocz do treści

Przed nami ważna bitwa

kingamaleckaprybyloKinga Małecka-Prybyło

Szanowni Państwo!

W tym tygodniu podejmiemy w Sejmie walkę o życie nienarodzonych. W czwartek odbędzie się pierwsze czytanie naszego projektu ustawy "Stop Aborcji", a w piątek posłowie zadecydują, czy niewinne dzieci zasługują na życie, czy na śmierć w męczarniach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby przekonać parlamentarzystów do głosowania za przyjęciem projektu, który może uratować życie tysięcy dzieci.

waznabitwa2Tylko w 2013 roku w Polsce w majestacie prawa zamordowano ponad 700 dzieci w łonach matek. Co roku w naszym kraju zabijane są setki niewinnych dzieci.

Premier Ewa Kopacz uważa, że nie ma nic złego w legalnej aborcji, a media głównego nurtu promują feministki, które publicznie mówią o tym, że chore dzieci można zabijać, a prawo do życia mają tylko te zdrowe. Musimy pokazać posłom, że nas - ludzi, którzy nie godzą się na zabijanie nienarodzonych - jest więcej i że nasz głos musi w tej debacie przeważyć.

waznabitwa1Szanowni Państwo, w najbliższy czwartek w Sejmie pełnomocnik komitetu inicjatywy ustawodawczej Kaja Godek przedstawi projekt podpisany przez ponad 400.000 Polaków. Masowe poparcie zawdzięczamy wolontariuszom, którzy w ramach działalności naszej Fundacji na co dzień walczą z cywilizacją śmierci.

Proszę Państwa o podpisanie listu, który zostanie wysłany do posłów przed głosowaniem. Znajduje się on na stronie www.ratujdzieci.pl. Bardzo ważne jest, by list ten podpisało jak najwięcej osób. Dlatego proszę o przekazanie linku www.ratujdzieci.pl choćby 3 swoim znajomym. Posłowie muszą odczuć presję społeczeństwa. Czasu jest niewiele - musimy działać!

fundacjapro

W przyszłym tygodniu powiadomimy Państwa o wynikach debaty sejmowej i głosowania posłów.
Nie możemy bezczynnie patrzeć na zabijanie dzieci w łonach matek.