Przeskocz do treści

„Przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni…”

miroslawborutaMirosław Boruta

Te słowa z wywiadu, wypowiedziane przez Komorowskiego pod koniec kwietnia 2009 roku, brzmią dzisiaj jak ze snu. A więc jednak –  on wiedział – najsłabszy intelektualnie element układanki wysypał się w radiowym studiu za wcześnie. Radosny i roześmiany w dniu gdy przywożono smoleńskie trumny został za to nagrodzony prezydenturą, nb. tak miałką jak i on sam.

amerykanskaczestochowaEkipa pętaków, jak słusznie nazwał ich profesor Andrzej Nowak, rządząca przy medialnym i agenturalnym poparciu (zaprzyjaźnione telewizje, seryjny samobójca) kończy już swoje namiestnicze panowanie. Kończy się czas ludzi służebnych, którzy nigdy nie będą panami. Służebnych wobec Berlina, Brukseli, Moskwy…

A stolicą Polski jest Warszawa, czas na Polskę – twórzmy, budujmy, pracujmy. Polska potrzebna jest Polakom, Polacy są potrzebni Polsce. Męczeńska śmierć części elit naszego narodu, na czele ze śp. Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej Lechem Kaczyńskim, jest dla nas – Polaków wskazówką do solidarności i wytrwałości w pracy dla Polski, naszej Ojczyzny. W tym życiu innej nie mamy (czestochowa.us).