Przeskocz do treści

Zamach na prawdę. Spotkanie z p. mecenas Małgorzatą Wassermann

krakowniezaleznymkInformacja własna

13 kwietnia 2015 roku Akademicki Klub Obywatelski im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie zaprosił Krakowian i Gości Naszego Miasta do siedziby Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” (Macierz Lwów), przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 27 na spotkanie z p. mecenas Małgorzatą Wassermann i promocję książki Wydawnictwa M – „Zamach na prawdę”.

akokrakowPrzeżyliśmy naprawdę wzniosłe chwile solidarności - co ważne, przy pełnej sali i niezwykle merytorycznej dyskusji - oraz... ponad godzinne podpisywanie książek 😉 Dziękujemy Wszystkim Uczestnikom. Atmosferę spotkania najlepiej oddadzą zdjęcia, ich autorami są pp. Alicja Rostocka (fot. 1-39) i Kazimierz Bartel (fot. 40-47):
https://picasaweb.google.com/103511753291993799832/13Kwietnia2015

zamachnaprawdeJak – za stroną wydawnictwa – czytamy w opisie: „Książka odsłania nieznane kulisy największej w Polsce katastrofy lotniczej oraz śledztwa w tej sprawie.

Małgorzata Wassermann, córka zmarłego posła, aktywnie zaangażowana w sprawy rodzin smoleńskich, w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim opowiada o katastrofie, pobycie w Moskwie (m.in. próbie zwerbowania jej przez agentkę FSB), rozmowach z premierem Tuskiem, rosyjskich agentach i prowokatorach, którzy próbowali nawiązać z nią kontakt już w Polsce, o podejrzeniu inwigilowania przez ABW.

Celem publikacji jest ukazanie prawdy o katastrofie, przedstawienie najbardziej prawdopodobnej przyczyny tragedii, działań rządu, prokuratury i innych służb. Małgorzata Wassermann – naoczny świadek wydarzeń – podsumowuje i ocenia stan wiedzy o tym, co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku i kulisach związanych z wyjaśnianiem katastrofy smoleńskiej”.