Przeskocz do treści

Liga Obrony Suwerenności poparła p. Andrzeja Dudę

Gdańsk, dn. 14 kwietnia 2015 roku

Rada Naczelna Ligi Obrony Suwerenności

Oświadczenie w sprawie wyborów prezydenckich

loslogoPaństwo Polskie pogrążone jest w kryzysie wewnętrznym, wiele instytucji nie działa w sposób właściwy, czego najwymowniejszym przykładem była kompromitacja systemu wyborczego podczas jesiennych wyborów samorządowych w 2014 roku. Społeczeństwo udręczone jest plagami drożyzny, bezrobocia i masowej emigracji. Poczucie sprawiedliwości wśród Polaków nie istnieje i trudno się temu dziwić, skoro władze państwowe pozostawiły obywateli praktycznie bez żadnej ochrony, wystawiając ich na wyzysk ekonomiczny, nadużycia władzy i zdzierstwa lichwiarzy, a same nie rozliczają licznych afer, w które zamieszani są prominentni politycy z rządzącej koalicji. Komplikuje się również sytuacja międzynarodowa Polski, której zagraża odradzający się imperializm rosyjski, jak również ciągłe ingerencje w nasze sprawy wewnętrzne ze strony Unii Europejskiej.

Dlatego powinniśmy jak najszybciej powstrzymać proces destrukcji Państwa Polskiego i postępującego zubożenia naszego społeczeństwa, a jedyną drogą do tego jest zjednoczenie wszystkich ludzi dobrej woli, w ramach powstającego obozu patriotycznego. Dla dobra Ojczyzny powinniśmy odrzucić partykularne interesy i osobiste ambicje, a także zapomnieć o dawnych urazach. Stając w jednym szeregu pod biało-czerwonym sztandarem odniesiemy zwycięstwo, które przyczyni się do odbudowania pozycji Polski na arenie międzynarodowej i poprawy warunków życia wszystkich Polaków.

Nadchodzące wybory prezydenckie będą miały ogromny wpływ na przyszłość Polski. Dlatego Rada Naczelna Ligi Obrony Suwerenności postanowiła udzielić poparcia kandydatowi na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej - Panu Andrzejowi Dudzie, reprezentującemu obóz patriotyczny. Wybór Andrzeja Dudy daje nadzieję na realną zmianę, na dynamiczny i suwerenny rozwój Polski oraz uczciwą i rzetelną pracę dla dobra Narodu Polskiego. Jednocześnie zwracamy się z apelem do wszystkich Polek i Polaków o spełnienie obywatelskiego obowiązku i wzięcie udziału w wyborach prezydenckich, a także o głosowanie na Andrzeja Dudę - kandydata popieranego przez zjednoczony obóz patriotyczny. Dość władzy szkodników! Czas na zmianę! Nadchodzi czas patriotów!

Wojciech Podjacki, przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności